Nieuws uit de sector

Zo beleefde Glenn Saey de herstart na de lockdown


10/09/2020
Zo beleefde Glenn Saey de herstart na de lockdown  cover photo

Glenn Saey, 24 jaar
The cave Antwerp, Anvers.

Ik herinner mij nog goed toen ik voor het eerst hoorde dat we terug open mochten gaan. De Veiligheidsraad had aangekondigd dat de heropstart een feit was en het eerste waar ik aan moest denken was het blijde weerzien van onze klanten. Sommigen zie je al zo lang over de vloer komen dat ze bijna familie zijn geworden. Ik keek enorm uit naar het weerzien.

Ik merkte wel dat sommige collega’s in de sector een beetje schrik hadden voor de heropstart maar dat was bij ons niet het geval. We waren goed voorbereid en hadden alle voorzorgsmaatregelen voorzien.

Wat ook zeker een meerwaarde was tijdens de heropstart was de vlotte en duidelijke communicatie binnen ons team en naar de klanten toe. Iedereen had enorm veel begrip. Natuurlijk moesten we in het begin wel vaak wijzen op de maatregelen maar ondertussen is dit wel goed ingeburgerd. Dat is ook nodig aangezien we bij de heropstart een tsunami aan boekingen binnen gekregen hebben. De corona-kapsels waren talrijk. Ondertussen is het al verminderd maar blijft het wel aangenaam druk.

Het werken in coronatijden heeft wel voor de nodige aanpassing gezorgd. Het mondmasker en de face shield zijn daar het grootste voorbeeld van. Ikzelf heb geen last van het mondmasker, maar ik zie in de sector heel veel mensen klagen over hoofdpijn, droge keel, etc. maar zelf heb ik dit nog niet ondervonden. De face shield daarentegen, dat is minder m’n ding.

De coronacrisis heeft ons geleerd dat we heel veel zaken vanzelfsprekend vinden. We zijn ondertussen weer even bezig en ik geniet meer dan ooit van mijn job. Het is een tijdje drukker geweest dan gelijk welke kerstperiode maar dat heeft ons voorzien van de nodige ervaring in werken onder druk en dit neem ik voor altijd mee in de toekomst. Ons team is hier zoveel sterker uitgekomen en we weten wat we aan elkaar hebben. Coiffure.org heeft mijn werkgever ook telkens alle nodige input gegeven en wij als werknemer hebben daar ook de vruchten van geplukt. De tools die ons zijn aangereikt, hebben ons een goede basis gegeven om terug aan de slag te gaan, ook ten opzichte van de klant.

We kunnen alleen maar hopen dat iedereen verstandig de maatregelen blijft volgen. Nu alles terug een beetje stabieler aan het worden is, zou een tweede sluiting een doodsteek zijn.

 

&nsbp;