Team top photo

Team

 
 

BESTUUR

Beheerraad Coiffure.org

Voorzitter Stéphane Coigné - stephane.coigne@coiffure.org
Ondervoorzitter Jef Vermeulen - jef.vermeulen@coiffure.org
Schatbewaarder Patrick Dumont - patrick.dumont@coiffure.org
Secretaris Philippe De Jaegere - philippe.de.jaegere@coiffure.org
Beheerder Jan De Sutter - jan.de.sutter@jds-consulting.be
Beheerder Mehdi Vanderhaeghen - mehdivanderhaeghen@gmail.com
Vertegenwoordiger Nationale Federatie Christ Maenhout - christ.maenhout@coiffure.org 

Coiffure.org Nationale Federatie

Voorzitter Christ Maenhout
Secretaris Ulrika Buyle
Schatbewaarder Luc De Wilder

EEN TEAM TOT JE DIENST

Algemeen secretariaat van de voorzitters en beleidsadviseur

Philippe De Jaegere - philippe.de.jaegere@coiffure.org 

Dagelijks secretariaat

Bernadette De Vos - bernadette.de.vos@coiffure.org

Lidmaatschap

Ann Pauwels - anneke.pauwels@coiffure.org (NL)

Barbara Meys - barbara.meys@coiffure.org (FR)

Nelson Dhayez - nelson.dhayez@coiffure.org

Vormingen

Angelique De Feyter - angelique.defeyter@coiffure.org (NL)

Laetitia Lecomte - laetitia.lecomte@coiffure.org (FR)

Nelson Dhayez - nelson.dhayez@coiffure.org

Sector & scholing

Ilse De Kinder - ilse.de.kinder@coiffure.org (NL)

Sofie Leyten - sofie.leyten@coiffure.org (NL)

Angelique De Feyter - angelique.defeyter@coiffure.org (NL)

Farid Kempenaers - farid.kempenaers@coiffure.org

Barbara Meys - barbara.meys@coiffure.org (FR)

Damien Dedrie - damien.dedrie@coiffure.org

Evenementen & wedstrijden

Annelies Vanwelden - annelies.vanwelden@coiffure.org

Laetitia Lecomte - laetitia.lecomte@coiffure.org (FR)

Communicatie

Annelies Vanwelden - annelies.vanwelden@coiffure.org (NL)

Laetitia Lecomte - laetitia.lecomte@coiffure.org (FR)

Pers

Mitch Mues - mitch.mues@coiffure.org (NL-FR)

Vertaling

Delphine Eecloo - delphine.eecloo@coiffure.org

HR & kwaliteit

Caroline Van Herreweghe - caroline.van.herreweghe@coiffure.org

Europees beleid & Europese projecten

Miet Verhamme - miet.verhamme@coiffure.org

ICT

Els Scheire - els.scheire@coiffure.org

Fonds voor Bestaanszekerheid

Philippe De Jaegere - philippe.de.jaegere@coiffure.org

Els Scheire - els.scheire@coiffure.org

Chantal D'hoop - chantal.dhoop@coiffure.org

&nsbp;