Team top photo

Team

 
 

BESTUUR

Beheerraad Coiffure.org

Voorzitter Stéphane Coigné - stephane.coigne@coiffure.org
Ondervoorzitter Jef Vermeulen - jef.vermeulen@coiffure.org
Schatbewaarder Patrick Dumont - patrick.dumont@coiffure.org
Secretaris Philippe De Jaegere - philippe.de.jaegere@coiffure.org
Beheerder Bruno Lefebvre - createurbruno@me.com
Beheerder Jan De Sutter - jan.de.sutter@jds-consulting.be
Beheerder Mehdi Vanderhaeghen - mehdivanderhaeghen@gmail.com
Vertegenwoordiger Nationale Federatie Christ Maenhout - christ.maenhout@coiffure.org 

Coiffure.org Nationale Federatie

Voorzitter Christ Maenhout
Ondervoorzitter Bruno Lefebvre
Secretaris Ulrika Buyle
Schatbewaarder Luc De Wilder

EEN TEAM TOT JE DIENST

Algemeen secretariaat van de voorzitters en beleidsadviseur

Philippe De Jaegere - philippe.de.jaegere@coiffure.org 

Dagelijks secretariaat

Ilse De Kinder - ilse.de.kinder@coiffure.org

Lidmaatschap

Ann Pauwels - anneke.pauwels@coiffure.org (NL)

Veerle Steenwinckel - veerle.steenwinckel@coiffure.org (NL)

Barbara Meys - barbara.meys@coiffure.org (FR)

Elien Rottiers - elien.rottiers@coiffure.org (FR)

Vormingen

Angelique De Feyter - angelique.defeyter@coiffure.org (NL)

Laetitia Lecomte - laetitia.lecomte@coiffure.org (FR)

Sector & scholing

Anne Bertrand - anne.bertrand@coiffure.org (NL)

Ilse De Kinder - ilse.de.kinder@coiffure.org (NL)

Sofie Leyten - sofie.leyten@coiffure.org (NL)

Angelique De Feyter - angelique.defeyter@coiffure.org (NL)

Farid Kempenaers - farid.kempenaers@coiffure.org

Barbara Meys - barbara.meys@coiffure.org (FR)

Elien Rottiers - elien.rottiers@coiffure.org (FR)

Evenementen & wedstrijden

Annelies Vanwelden - annelies.vanwelden@coiffure.org

Laetitia Lecomte - laetitia.lecomte@coiffure.org (FR)

Communicatie

Veerle Steenwinckel - veerle.steenwinckel@coiffure.org (NL)

Veroniek De Volder - veroniek.de.volder@coiffure.org (NL)

Annelies Vanwelden - annelies.vanwelden@coiffure.org (NL)

Laetitia Lecomte - laetitia.lecomte@coiffure.org (FR)

Elien Rottiers - elien.rottiers@coiffure.org (coördinatie NL & FR)

Vertaling

Delphine Eecloo - delphine.eecloo@coiffure.org

HR & kwaliteit

Caroline Van Herreweghe - caroline.van.herreweghe@coiffure.org

Europees beleid & Europese projecten

Miet Verhamme - miet.verhamme@coiffure.org

ICT

Els Scheire - els.scheire@coiffure.org

Fonds voor Bestaanszekerheid

Philippe De Jaegere - philippe.de.jaegere@coiffure.org

Els Scheire - els.scheire@coiffure.org

Chantal D'hoop - chantal.dhoop@coiffure.org

&nsbp;